ویکی نیکی

راهنمای هوشمند نیکوکاری

بهبودی ۵۶۰۰ کودک مبتلا به سرطان با کمک مردم

مدیرعامل موسسه خیریه محک، گفت: تعداد کودکان بهبود یافته محک بیش از ۵۶۰۰ نفر است که این موفقیت حاصل نیکوکاری مردم است.

به گزارش ویکی نیکی و به نقل از مهر، آراسب احمدیان با بیان آنکه ۷ دی به عنوان روز کودکان بهبود یافته از سرطان شناخته می‌شود، افزود: در محک سعی در تشخیص بیماری تعداد بیشتری از کودکان در مراحل اولیه ابتلا به سرطان را داریم و بر این اساس تلاش می‌کنیم تا هر روز دامنه حضور و خدمات‌رسانی محک را در سراسر ایران گسترش دهیم.

وی با بیان اینکه داوطلبان بخش مددکاری محک در ۲۶ بیمارستان‌ دولتی و دانشگاهی در ۱۷ استان کشور که دارای بخش خون و آنکولوژی کودکان هستند حضور دارند، ادامه داد: در بیست و پنجمین سال فعالیت محک به اطلاع جامعه می‌رسانیم که محک به پشتوانه همراهی نیکوکاران تاکنون بیش از ۲۵ هزار کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت قرار داده است.

احمدیان توزیع عادلانه خدمات محک در سراسر کشور را یکی از مهم‌ترین گزینه‌های سومین برنامه استراتژیک سازمان برای افق ۱۴۰۰ دانست و ادامه داد: با توجه به بیانیه چشم‌ انداز سازمان می‌کوشیم تا در سایه حمایت محک، هیچ خانواده‌ای در مسیر درمان فرزند خود تنها نماند و در تمام مسیر درمان همه حمایت‌های لازم را بطور یکسان در سراسر ایران دریافت نماید.

وی با تاکید بر آنکه سال‌ هاست برای تقویت این باور که سرطان درمان‌پذیر است تلاش می‌کنیم افزود: در نهایت قدرشناسی از خانواده بزرگ محک اعلام می‌کنم که در حال حاضر تعداد کودکان بهبود یافته محک بیش از ۵۶۰۰ نفر است که این موفقیت حاصل آرزوهای بزرگ دست‌ اندرکاران محک و همت‌ های بلند مردم نیکوکار این سرزمین است.

احمدیان با اشاره به اینکه محک در تلاش است تا با توسعه زیرساخت‌ ها و همچنین توسعه کمی و کیفی فعالیت‌ ها، به عنوان یکی از موسسات برتر در جهان مطرح گردد و عملکرد آن افتخاری برای کشور باشد.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.