ویکی نیکی

راهنمای هوشمند نیکوکاری

شش هزار یتیم کرمانشاهی تحت حمایت پدران معنوی

موسسات خیریه عترت بوتراب و فاطمی در سال تحصیلی جدید لوازم التحریر مورد نیاز ۷۶۰ دانش آموز یتیم تحت حمایت کمیته امداد امام(ره)استان کرمانشاه را تامین کردند.

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه؛معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام(ره) استان کرمانشاه با بیان اینکه موسسه عترت بوتراب از موسسات حمایتی حقوقی است که درراستای حمایت از ایتام یاری رسان کمیته امداد  است گفت: این موسسه در نخستین روزهای سال تحصیلی ۹۵-۹۶ بیش از ۷۱۵ بسته لوازم التحریر به دانش آموزان یتیم تحت حمایت در استان اعطا کرده است.

کیومرث رحمتی پور با اشاره به اینکه بسته های اهدایی از سوی موسسه بوتراب شامل انواع لوازم التحریر مورد احتیاج دانش آموزان و کیف بوده است افزود: ارزش بسته های اهدایی از سوی این موسسه خیریه بیش از ۹۴۰ میلیون ریال بوده است.
 
رحمتی پور یادآور شد: موسسه خیریه عترت بوتراب اکنون حمایت از یک هزار یتیم در استان کرمانشاه را برعهده دارد که به غیر از اهدای کمک های نقدی ماهیانه خود به این ایتام هزینه های تحصیل، ازدواج و.. آنان را نیز تامین می کند.
 
کیومرث رحمتی پور همچنین به اهدای ۴۵ بسته لوازم التحریر از سوی موسسه عترت فاطمی به ایتام تحت حمایت در استان اشاره و تصریح کرد: ارزش این بسته ها نیز نزدیک به ۱۰۰ میلیون ریال بوده است.
 
به گفته رحمتی پور موسسه خیریه عترت فاطمی نیز از ۴۵ یتیم در استان کرمانشاه حمایت و کمک های خود را  به آنان اعطا می کند.
 
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام(ره) استان کرمانشاه با بیان اینکه اکنون حدود  شش هزار یتیم در استان از حمایت پدران معنوی برخوردارند اظهار کرد: ۴۰ موسسه حقوقی و بیش از  ۲۳ حامی حقیقی از ایتام تحت حمایت در استان کرمانشاه حمایت می کنند.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.