ویکی نیکی

راهنمای هوشمند نیکوکاری

ارژنگ امیرفضلی:وقف در سلامت بهترین وقف هاست

ارژنگ امیرفضلی بازیگر سینما و تلویزیون از مردم درخواست کرد تا هر اندازه که در وسعشان است، وقف کنند و گفت: بهتر است وقف ها در راه سلامت مردم انجام شود.

 

به گزارش ویکی نیکی ارژنگ امیرفضلی در گفت وگو با امینانه  گفت: کمک به درمان سرطانی‌ها در هر حالتی و در هر اندازه‌ای ثواب دارد و هر اندازه که از دستمان برمی‌آید وقف کنیم.
 
وی در مورد وقف گفت: وقف سنتی حسنه و کاری است که در راه خدا انجام می‌شود و باید به آن توجه داشت و هر انسان به هر اندازه که می تواند باید وقف کند.
 
بازیگر سینما در مورد ساخت بیمارستان تخصصی سرطان با اوراق وقف نیز گفت: سرطان بسیار خطرناک است و درمانش هم هزینه زیادی دارد.
 
وی ادامه داد: خیلی از بیماران توانایی درمان ندارند نه به خاطر اینکه درمان وجود ندارد بلکه به خاطر هزینه های بالای آن از درمان دور می‌مانند که ما باید به فکر آنها باشیم.
 
امیرفضلی افزود: بنابر این کمک به این بیماران هرچند اندک باشد نیز می‌تواند دردی از دردهای آنها کم کند و قطعا ثواب زیادی خواهد داشت.
 
وی با اشاره به فروش اوراق وقفی گفت: نکته مهم این است که همه افراد جامعه با هر مقدار دارایی می‌توانند این اوراق را بخرند و ثواب ببرند.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.