ویکی نیکی

راهنمای هوشمند نیکوکاری

ارسلان قاسمی : هزینه‌های درمان را با وقف کاهش دهیم

ارسلان قاسمی بازیگر سینما و تلویزیون درمان سرطان را سخت و پر هزینه دانست و گفت: با وقف از سوی خیرین هزینه‌های کمر شکن درمان سرطان کاهش خواهد یافت.

به گزارش ویکی نیکی ارسلان قاسمی در گفتگو با امینانه درمان سرطان را بسیار سخت دانست و افزود: برای درمان این افراد، باید آنها را همراهی کنیم.

وی گفت: سرطان بیماری است که درمان می‌شود اما به سختی و این سخت درمان بیمار را اذیت می‌کند ضمن اینکه هزینه‌های درمان آن بسیار بالا است.
 
بازیگر سریال در چشم باد گفت: تا جایی که اطلاع دارم هزینه‌های درمان بسیار زیاد است و خیلی از خانواده‌ها را به زیر خط فقر می‌کشاند.
 
او موضوع وقف در سلامت را مهم دانست و گفت: این موضوع می‌تواند هزینه‌های درمان را کاهش دهد چرا که با بیمارستان‌های موقوفه بیماران می‌توانند دلگرم شوند.
 
قاسمی به احداث بیمارستان تخصصی سرطان اشاره کرد و گفت: ساخت چنین بیمارستانی با اوراق وقفی اتفاق بسیار خوبی است و به بیماران کمک زیادی می‌کند. وی وقف را از جمله اقدامات خیر عنوان کرد و افزود: با هرچه می‌توانیم مردم را برای شرکت در امور خیر تشویق کنیم.
 
این بازیگر با دعوت مردم به انجام امور خیر گفت: یکی از این امور همین ساخت بیمارستان با اوراق وقفی است که امیدوارم بیشتر در کشور انجام گیرد.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.