ویکی نیکی

راهنمای هوشمند نیکوکاری

برگزاری جشن قطع درمان کودکان مبتلا به سرطان خیریه قلبهای سبز

جشن قطع درمان کودکان مبتلا به سرطان توسط خیریه و با مشارکت شهرداری کلان شهر تبریز و حمایت معاونت فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در سالن همایش های شهرداری مرکز تبریز برگزار شد.

 به گزارش ویکی نیکی و به نقل از نصر، سعید نامور رئیس هیات مدیره خیریه قلبهای سبز  ضمن خیر مقدم به خانواده های کودکان قطع درمان شده، گزارشی از فعالیت های جمعیت در حوزه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان و دانش آموزان بی بضاعت مستعد تحصیل ارائه نمودند.

 وی گفت : در طی سال 95 بیش از ده میلیارد ریال با کمک و حمایت مالی موسسه محک تهران و از طریق جمعیت خیریه قلبهای سبز برای هزینه های درمانی کودکان مبتلا به سرطان شمال غرب کشور هزینه شده است.

 وی افزود: علاوه برتامین تمامی نیازهای درمانی و دارویی کودکان مبتلا به سرطان گروه های مختلف جمعیت خیریه قلبهای سبز در حوزه های تغذیه، آموزش-تحصیلی، روانشناختی و مددکاری اجتماعی و در کل شرایط رفاهی  همواره و از سال 1380 همراه این کودکان بوده اند.

 همچنین نامور افزود: شایع ترین نوع سرطان کودکان سرطان خون است که با تشخیص زود هنگام و آگاهی خانواده ها قابل ۸۰ درصد این نوع بیماری قابل درمان است. ما به عنوان خانواده بزرگ جمعیت خیریه قلبهای سبز در تلاشیم که باهمت و یاری خیرین شهر اولین تبریز و همراهی و همیاری پزشکان و پرستارن دلسوز  هر روز کودکان بیشتری بهبود پیدا کنند.

دکتر شیوا رییس بیمارستان کودکان تبریز در جشن قطع درمان کودکان مبتلا به سرطان گفت: کودکان مبتلا به سرطان، نیازهای درمانی متفاوتی نسبت به بزرگسالان دارند و روند درمانی متفاوتی را طی می کنند.

 وی افزود: خوشبختانه با حمایت های گروه های مختلف خیریه و مردم نوع دوست تبریز و علی الخصوص حمایت های جمعیت خیریه قلبهای سبز،توانسته ایم پروسه درمانی کودکان مبتلا به سرطان را در سطحی مطلوب پیگیری کنیم.

 وی در خصوص امید به درمان سرطان کودکان نسبت به یزرگسالان گفت: با توجه به شرایط سنی و روحی این کودکان، امکان بهبود بیماری های سرطان نسبت به بزرگسالان بیشتر است. در همین راستا امیدواریم که با حمایت های مردم شریف تبریز و جمعیت خیریه قلبهای سبز هر روز زمینه ساز درمان کودکان بیشتری باشیم.

 در ادامه برنامه از پزشکان، پرستاران و عوامل بیمارستان کودکان تبریز تجلیل شد وکیک جشن قطع درمان کودکان مبتلا به سرطان توسط خود کودکان بریده شد. این برنامه با اجرای گروه های هنری مختلف پایان یافت.

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.