ویکی نیکی

راهنمای هوشمند نیکوکاری

مرکز خیریه دوکوهه افتتاح شد

مرکز نیکوکاری دوکوهه با حضور مسئولان سپاه محمد رسول الله و کمیته امداد امام خمینی راه اندازی شد.

به گزارش ویکی نیکی و به نقل از مهر، مرکز نیکوکاری دو کوهه واقع در منطقه ۱۳ با حضور مسئولان کمیته امداد و سپاه محمد رسول الله (ص) تهران افتتاح شد.

در این مراسم، سردار احمد ذوالقدر گفت: در قانون اساسی اولین وظیفه امنیت است. در سایه امنیت توسعه سیاسی، فرهنگی اجتماعی و عمرانی و آموزشی پیش شکل می گیرد.

وی افزود: کشورهایی که درحال جنگ هستند، امکان توسعه را از دست می دهند. توانایی نیروی های مسلح نیز طبق قانون پیش بینی شده است. در نظام اسلامی حجم عظیم بسیج وجود دارد که همه دنیا به آن محتاجند، یعنی امنیت ملی به مردم گره خورده  است.

جانشین فرمانداری سپاه محمد رسول الله تهران تصریح کرد: برآورد و بررسی کار و شغل ما است. داخل شهر تهران آسیب هایی داریم. افراد نیازمند آبرومند وجود دارند که ما بتوانیم توانایی خود را در اختیار آنان بگذاریم.

وی تصریح کرد: بهداشت و درمان از اولویت ما است. تاکنون ۳۳ هزار نفر بیمار که توانایی درمان نداشتند شناسایی شدند  و مراحل درمانی آنان پیگیری شد. در همین هفته در منطقه ۲۱ یک بیمارستان های صحرایی فعال می شود تا  به کودکان بیمار کمک کند.

سردار ذوالقدر بیان کرد: در ازوداج نیز برخی ها توانایی تهیه جهیزیه ندارند لذا یک کار بزرگ انجام شد تا پایان سال ۸ هزار نفر دارای جهیزیه در تهران کنیم خواهند شد.

وی تصریح کرد: سپاه هیچ مبلغی از خود نگذاشته است بلکه عام المنفه است و از پایگاه های مقاومت جمع آوری شده است.

جانشین فرمانداری سپاه محمد رسول الله تهران بیان کرد: تعداد ۵۵ نفر از زندانی های جرایم غیر عمد که بدهی زیر ۵ میلیونی داشتند با کمک خیرین آزاد شدند.

به گفته ی سردار ذوالقدر  بیش از ۱۱۷ هزار سبد کالا تا امروز به خانواده های نیازمند اعطا شده است.

دیدگاه های بازدیدکنندگان

ناشناس 30 آبان 1396 - 20:00

لطفا یه شماره تلفن هم بگذارید تا بتوانیم جهت همکاری تماس بگیریم با تشکر

ناشناس جهت کمک به خیریه 30 آبان 1396 - 19:57

با سلام مدتها دنبال خیریه ای بودم که جهیزیه به جوانان کم بضاعت بدهد خیریه دوکوهه رو از تلویزیون شناختم اما شماره تلفنی از آن موسسه ندیدم لطفا شماره خیر یه دو کوهه را هم بنویسید

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.