ویکی نیکی

راهنمای هوشمند نیکوکاری

راه اندازی موسسه خیریه امدادگران عاشورا در ۲۹ استان

معاون بهداشت و درمان سپاه از راه اندازی موسسه خیریه امدادگران عاشورا در ۲۹ استان کشور خبر داد و گفت: این خیریه افراد بی بضاعت و بیماران صعب العلاج را تحت پوشش دارد.

به گزارش ویکی نیکی و به نقل از مهر، سردار احمد عبداللهی صبح چهارشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار کرد: مجموعه سپاه خراسان جنوبی یکی از استان های ولایت مدار و پایگاه تشیع واقعی است.

وی با بیان اینکه خراسان جنوبی با وجود کم برخورداری استانی سرفراز است، بیان کرد: در این مدت توجهی به این استان نشده است.

معاون بهداشت و درمان سپاه ادامه داد: بهداشت سپاه مجموعه درمانگاهی مطلوبی در استان ایجاد کرده که بستر و ظرفیتی برای خدمت رسانی برای مردم است.

عبداللهی بیان داشت: این مجموعه بیش از ظرفیت خود به مردم خدمت کرده و نسبت به استان های دیگر موفق تر بوده است.

وی با اشاره به راه اندازی موسسه خیریه امدادگران عاشورا در مجتمع بهداشتی درمانی شهدا، عنوان داشت: این خیریه در تمام کشور شعب مختلفی داشته و افراد بی بضاعت و بیماران صعب العلاج را تحت پوشش دارد.

معاون بهداشت و درمان سپاه با بیان اینکه این موسسه در خراسان جنوبی ۲۵۰ بیمار سرطانی را تحت پوشش قرار داده است، عنوان داشت: تاکنون این موسسه خیریه در ۲۹ استان راه اندازی شده است.

عبداللهی اضافه کرد: مقام معظم رهبری سالانه مبلغی به این موسسه کمک می‌کنند که این یک باقیات صالحات و قدم خیری برای افراد بی بضاعت است.

وی بیان کرد: خدمت به مردم نشاط باطنی را به انسان می‌دهد که با هیچ لذتی قابل مقایسه نیست.

معاون بهداشت و درمان سپاه با بیان اینکه بحث سلامت بر عهده دولت بوده اما دولت به دلیل مشکلات کمتر به آن پرداخته است، افزود: موسسه خیریه امدادگران جاده ای است که به بهشت باز می‌شود و همه مجموعه آن با جان و دل برای مردم کار می‌کنند.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.