ویکی نیکی

راهنمای هوشمند نیکوکاری

کمپین نون بخر ، ثواب ببر

جمعيت مردمى نذر شادى قصد دارد با قرار دادن صندوق  هایی در مناطق با سطح رفاه بالاتر از مردم بخواهد به جای خرید نان اضافی یا باقی مانده ی پول خود، هزینه ی آن را به صندوق ها هدیه کنند تا با جمع آوری آن و رساندن به مناطق محروم تنور رایگانی در آن مناطق روشن شود و نان بر سر سفره ی محرومان بنشیند.

چگونه کمک کنیم؟ 
هر فرد می تواند در نقش داوطلب یاری دهنده به نانوایی منطقه ی خود رفته به ارایه ی طرح به نانوا بپردازد و از او بخواهد با قرار دادن صندوق و بنر نذر شادی در نانوایی از مردم در جهت کمک به این طرح گام بردارد، در صورت موافقت ،شماره تلفن و مشخصات نانوا را گرفته و سپس به دفتر نذر شادی آمده و فرم معرفی نامه ی خود را پر می‌کند و به تعداد نانوایی‌ها صندوق تحویل میگیرد وهنگام پرشدن صندوق ، مبالغ را تحویل نذر شادی می دهد. سپس این مبالغ تحویل داوطلبان شناسایی می شود، آنها به مناطق محروم از پیش شناخته شده رفته و تنور روز را به نفع مردم منطقه خریداری میکنند و نان به راحتی و بدون هزینه بر سفره ی آنان قرار میگیرد.

 

کانال رسمی نذر شادی

لینک عضویت در طرح نون بخر، ثواب ببر

دیدگاه های بازدیدکنندگان

میرطاهر موسوی 09 خرداد 1396 - 14:32

باسلام
ایده خوبی هست ولی خیلی پیچیده شده!
شما که دارین از ابزار فناورانه استفاده می کنین، می تونین این فرایند طولانی دادن طرح به نانوا، قرار دادن بنر و صندوق، ثبت نام، جمع کردن پول از صندوق پر شده، تحویل به جمعیت ندر شادی، شناسایی منطقه محروم، و ... هم کوتاه تر و هم ساده تر بکنین.
همین الان این کار داره به صورت دستی و بدون این همه دردسر، خصوصا در ماه مبارک رمضان توسط مردم به صورت داوطلبانه اجرا میشه! خب دیگه چه نیازی به جمعیت و صندوق و الخ داره واقعاً!؟

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.