وبلاگ ویکی نیکی

ویکی نیکی مرجع معرفی موسسات خیریه در ایران

ربیعی:54درصد ازمکاتبات امسال به نتیجه رسیده است/فرهنگ پاسخگویی دراوقاف ارتقاء یابد

مدیر کل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان اوقاف با بیان اینکه دبیرخانه ها در سازمان اوقاف در سه حوزه پاسخگویی به مردم، پاسخگویی به مکاتبات وارده و مکالمات فعالیت دارند خواستار ارتقای کیفی وکمی فرهنگ پاسخگویی در سازمان اوقاف و امورخیریه شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه حسن ربیعی مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان اوقاف پیش از ظهر امروز در همایش سراسری مسئولان دبیرخانه و کارشناسان هماهنگی و پیگیری ادارات کل اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه نشست مشترک کارکنان دفاتر ریاست سازمان اوقاف پیرامون 3 محور ارتباطات، و مهارتهای ارتباطی، پاسخگویی به نامه ها و مکاتبات و مکالمات مردمی و ایجاد شبکه پیگیری برگزار می شود افزود: پاسخگویی به  نامه ها، مکاتبات ، مکالمات مردمی  و ارتقاء فرهنگ پاسخگویی در سازمان اوقاف و امور خیریه و ارتقاء سطح آموزش ها و مهارتهای اداری را از جمله اهداف این همایش برشمرد.

حسن ربیعی تشکیل قرارگاه پیگیری در دبیرخانه های اوقاف را اقدامی برای پیشبرد جهادی فعالیت ها دانست و افزود: ایجاد شبکه پیگیری نامه ها ، مکاتبات و برنامه های ابلاغی در استان ها یکی از محورهای این نشست است وایجاد شبکه پیگیری به منظور پیگیری مکاتبات و یافتن پاسخ نامه ها و برنامه های اولویت دار در حال اجراست.

مدیرکل حوزه ریاست سازمان اوقاف خاطرنشان کرد: تحرک و پویایی ، سرعت بخشی به مکاتبات و ارتباط مستمر و پیگیری شفاهی و کتبی و حضوری از جمله وظایف کارشناسان دفاتر ریاست است.

ربیعی در ادامه با ارائه گزارشی از ستاد پیگیری مکاتبات در 6 ماهه اول سال در سازمان اوقاف از به نتیجه رسیدن 531 نامه اداری معادل 54٪ از مکاتبات در این سازمان خبر داد.

برچسب ها: ربیعیاوقاف

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.