ویکی نیکی

راهنمای هوشمند نیکوکاری

کودکان محیط زیستی سن ایچ

برنامه کودکان محیط زیستی سن ایچ هم زمان با روز کار داوطلبانه و در ادامه فعالیت های روز زمین پاک طی روز های ۱۳ تا ۲۱ اردیبشت ماه ۹۴ برای دانش آموزان مقاطع دوم الی چهارم دبستان شهرستان های اراک و ساوه با همکاری انجمن طرح سرزمین، انجمن سبز اندیشان اراک، انجمن دوستداران و حافظان طبیعت ساوه و کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوان ساوه و حمایت و مشارکت شرکت عالی فرد تولید کننده محصولات” سن ایچ” برگزار گردید.

  آشنایی کودکان با اهمیت حفاظت از زمین، انواع پسماند ، بازیافت و تفکیک زباله از مبدأ و همچنین آشنایی با فرایند بازیافت پاکت‌ های چندلایه بخش آموزشی این برنامه بود که از طریق فعالیت های گروهی و بازی و اجرای موسیقی برای کودکان اجرا شد.
شرکت «عالی فرد» تولید کننده محصولات سن ایچ در راستای مسئولیت اجتماعی خود در قبال حفظ محیط زیست و خصوصاً کاهش ضایعات بسته‌بندی، حامی این برنامه است.
سازمان‌ هایی که به مسئولیت‌ های اجتماعی خود عمل می‌کنند، به عنوان سازمان‌ هایی پاسخگو، برای شفافیت و پاسخگویی به ذینفعان خود در قبال عملکردشان، روشی بسیار اخلاقی در پیش می‌گیرند. این سازمان‌ ها حساسیت و توجهی ویژه به پاسخگویی اجتماعی و حفظ ثبات زیست ‌بوم سازمان در حال و آینده دارند و این دیدگاه را ترویج می‌‌دهند. مسئولیت اجتماعی در ارزش‌ های این سازمان‌ ها بیان شده است. آنها از طریق مراوده باز با ذینفعان، انتظارات و مقررات محلی و جهانی را درک و رعایت کرده و از آن فراتر می‌روند.
این سازمان‌ ها ضمن توجه به مدیریت ریسک، در پی فرصت‌هایی برای تعریف پروژه‌هایی با جامعه هستند که دارای منافع دوسویه باشد و علاوه بر این برانگیزنده و نگهبان اعتماد ذینفعان به سازمان باشد. آنها به تاثیرات گرم شدن کره زمین، تولید گازهای گلخانه‌ای و تخریب محیط زیست، در سال‌ های اخیر توجه جوامع و دولت‌ ها را به افزایش نقش شرکت‌ ها در زمینه حمایت از محیط زیست و تولید محصول سبز افزایش داده است.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.