ویکی نیکی

راهنمای هوشمند نیکوکاری

کمپین ظرف مهربانی

گروه تیکِ نیک کمپین #ظرف_مهربانی را برای اولین بار به صورت آزمایشی در هفته آخر ماه مبارک رمضان به مدت ٥ شب از شنبه ٢٧ تا ٣١ خرداد اجرا نموده و در حال حاضر 8 رستوران واقع در تهران به این کمپین پیوسته اند.

اگر برای افطار به این رستوران ها رفتید و غذا سفارش دادید، قبل از شروع غذا هر مقداری که فکر میکنید ممکنه اضافه بیاد رو میتونید توی #ظرف_مهربانى بریزید. این ظرف تا اتمام غذای شما روی میز باقی می ماند.
ظرف ها چند ساعت بعد از افطار از رستوران ها جمع آوری میشن و به خیریه پدرمهربان بقیع که در حوالى ورامین هست برده میشن و این خیریه غذاها را بین افراد نیازمند منطقه که از قبل شناسایی شدن به عنوان سحری توزیع میکند.
هدف از ایجاد این کمپین این است که تا آنجایی که امکان دارد تلاش شود که غذایی دور ریخته نشود، آن هم در شرایطی که افراد نیازمند زیادی وجود دارند که ممکن از شب را با شکمی گرسنه به صبح برسانند.
اگر صاحب رستوران هستید و علاقمند هستید عضو این کمپین شوید و يا می خواهید از غذای دست نخورده باقيمانده آخر وقت رستوران خود براي يك كار خوب استفاده كنيد و يا به عنوان داوطلب برای جمع آوری غذاها و رساندن آن ها به خیریه مایل به همکاری هستید،می توانید از طریق ادمین تلگرام یا دایرکت اینستاگرام يا شماره 09195185009 اقدام نمایید.

 

 

لیست رستوران های عضو کمپین تاکنون:


 

 

 

منبع

دیدگاه های بازدیدکنندگان

ویکی نیکی 24 تیر 1396 - 18:49 وبگاه

سلام
بله هرجایی که غذا خوری داره امکان اجرای این کمپین خوب وجود داره
باهاشون تماس بگیرید با راه های ارتباطی که اعلام کردن

مسعود 24 تیر 1396 - 17:25

سلام
برای شرکت ها با پرسنل 200، 300 نفر هم میشه؟

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.